Меню

Вхідні двері з магнітним замком

Для вас важлива безпека та порядок у під'їзді, але ви не бажаєте платити абонплату за користування домофоном? Тоді вхідні двері з магнітним замком – те, що вам потрібно! Компанія Professional-M виготовить за індивідуальним замовленням сталеві двері для під'їзду, які можуть відкриватися магнітним ключем «кнопкою» («таблеткою»). Чому такий варіант зручний для більшості мешканців багатоквартирних будинків?


 Подробнее

  
Останнім часом системи безпеки вікон та дверей все частіше підключаються до системи «Розумний дім». Електронна система керування будинком закриває або відчиняє дверні замки, піднімає або опускає штори, ролети. Це дуже зручно: господареві будинку не потрібно особисто перевіряти системи безпеки, адже всім цим управляє електроніка. Важливо, щоб самі замикаючі механізми мали високу надійність та міцність.


 Подробнее

Прихований замок - це врізний замок, який не має звичної замкової свердловини та ключа. За типом автомобільного, цей замок є радіокерованим. Замки-невидимки практичні та зручні, мають кілька режимів роботи та можуть керуватися зі смартфона. Що ж собою являє цей пристрій?


 Подробнее
Розсувні ґрати: надійність та безпека вашого будинку

Розсувні решітки зарекомендували себе у захисті приватних будинків, квартир, котеджів, офісів та торгових точок. Особливості конструкції та високоміцна холоднокатана сталь зводять до мінімуму ймовірність злому. Система у закритому стані дозволяє бачити приміщення зовні. Вона акуратно складається, займаючи 20% отвору вікна чи двері. Подробнее
Переваги замкових секретів Mul-T-Lock

Без інтелектуального запірного механізму марні навіть товсті броньованні двері. За статистикою 90% квартирних крадіжок проходять шляхом взлому замка. В приватних будинках  внаслідок морозів і опадів секрет псується за пару років, тому до питання вибору замка і циліндричного механізму варто підходити серйозно. У більшості встановлених квартирних дверей циліндричний механізм приділено мало уваги, тому там стоять недорогі механізми. Такі циліндричні механізми не можуть дати надійний захист і відкриваються нехитрим воровським інструментом. Переваги замків підвищеної секретності: виготовлені за міжнародними стандартами, антивандальний захист, стійкість до силової дії, переносять екстримальні температури.

 Подробнее
Чому є сенс купувати якісні вхідні двері?

Багато хто мріє поміняти свої старі двері на якісні і красиві нові. Знайти недорогу модель через інтернет досить легко. Але чи можуть надійні двері коштувати дешево? Чи варто у цьому випадку економити? Які наслідки встановлення неякісних дверей? Для початку подивимося деякі характеристики, від яких залежить ціна. Подробнее
Історія створення розсувних ґрат

Люди здавна турбувалися про безпеку свого майна. Металеві захисні конструкції на вікна стали ставити ще за часів Середньовіччя на території Європи. Єдиної думки, в якій країні вперше було застосовано технологію, немає. За твердженням німецьких учених, перші віконні ґрати з'явилися у містах Баварії, проте вироби були також знайдені на території сучасної Австрії та Швейцарії. Подробнее
Як вибрати вхідні двері?

Сьогодні купити вхідні двері – це простіше, ніж сходити до магазину за продуктами. Так, каталог вхідних дверей дуже різноманітний. Але слід пам'ятати, що не все, що продається, має високу якість. Як правильно вибрати вхідні двері? Головним визначальним фактором є призначення: ви хочете вибрати вуличні вхідні двері або вони будуть перебувати в під'їзді? Зверніть увагу на такі параметри? які ми розглянемо далі.

 Подробнее