Меню

Для вас важлива безпека та порядок у під'їзді, але ви не бажаєте платити абонплату за користування домофоном? Тоді вхідні двері з магнітним замком – те, що вам потрібно! Компанія Professional-M виготовить за індивідуальним замовленням сталеві двері для під'їзду, які можуть відкриватися магнітним ключем «кнопкою» («таблеткою»). Чому такий варіант зручний для більшості мешканців багатоквартирних будинків?

Особливості дверей з магнітним замком

Вхідна система складається безпосередньо із сталевих дверей, магнітного замку, а також джерела живлення для нього. Магнітний замок на двері до під'їзду комплектується ключами на всіх мешканців багатоквартирного будинку. Сам замок на двері з магнітним ключем має панель для зчитування та кнопку, що відкриває двері зсередини. Для забезпечення стабільної роботи дверцят під час відключення електроенергії можуть встановлюватися джерела безперебійного живлення.

Вхідні двері з магнітним замком

Електромагніт спрацьовує, коли з ним стикається металева пластина.Щільний контакт магніту з пластиною при кожному закриванні дверей забезпечує автоматичний довідник.Для запобігання появі на магнітному замку корозії та механічних пошкоджень його лакують, оцинковують або нікелюють.Такі заходи значно продовжують термін його служби. 

Переваги

  • Зручність використання: моментальне відкриття одним дотиком магнітного ключа, м'яке автоматичне закривання дверей за допомогою доводчика.
  • Стабільність та довговічність роботи завдяки відсутності дрібних механічних деталей.
  • Невибагливість в обслуговуванні.
  • Антивандальна конструкція.
  • Підвищена злостійкість.
  • Доступна ціна на двері до під'їзду з магнітним замком.
  • Оптимізація контролю за ступенем доступу до будинку.

Такий варіант вхідних дверей для багатоквартирного будинку – чудова альтернатива класичній системі з домофоном. Наші фахівці спроектують та зроблять надійні двері з магнітним ключем, за які не потрібно платити абонплату!