Меню

Послуги компанії Professional-M


Ви хочете зробити якісний ремонт будинку у Харкові? Необхідно встановити нові сталеві або міжкімнатні двері, поставити ґрати на вікна чи зробити гарний балкон? Це потребує ретельного планування та професійного підходу. Якщо ви потребуєте справді ефективного рішення — звертайтеся до фахівців фірми Professional-M!


Наша пропозиція


Компанія «Професіонал-М» має значний досвід роботи на харківському ринку дверей та металоконструкцій. Наші спеціалісти надають широкий спектр послуг, дозволяючи комплексно підійти до вирішення завдань. Крім того, ми готові розробити нестандартне рішення, виходячи з ваших побажань та потреб.


  • виготовлення та монтаж броньованих, сталевих дверей;

  • виготовлення та монтаж міжкімнатних дверей;

  • сталеві грати на вікна та балкони;

  • виготовлення розсувних ґрат різних типів;

  • токарні, зварювальні роботи, порошкове фарбування деталей;

  • монтаж магнітних замків для під'їзних дверей;

  • виготовлення магнітних ключів для домофонів різних типів;

  • ремонт сталевих дверей, ремонт замків, заміна оздоблення;

  • аварійне відкриття замків - ми можемо відчинити двері, якщо замок заклинило. Ніхто не застрахований від такої неприємності, коли відчиняючи двері, замковий механізм не повертається. Або ви зламали ключ у двері і не можете вийти або увійти. У нашому штаті є грамотні спеціалісти, які допоможуть оперативно відкрити замок. Якщо Вам потрібно відкрити замок у Харкові, звертайтесь до нас – ми допоможемо недорого вирішити вашу проблему.


Чому варто співпрацювати з нами?


Фірма Professional-M – це команда кваліфікованих фахівців, які знають усі тонкощі своєї справи. Наші профі можуть вирішувати як типові, так і нетривіальні завдання. До своєї роботи ми підходимо ретельно, намагаючись точно дотримуватися технічних стандартів і нормативів. Ми надаємо гарантію на всі наші послуги, тому ви можете бути впевнені у відмінному результаті!


Не варто зволікати!


Замовте послуги професійного монтажника з виїздом додому! Наші співробітники зроблять усі роботи максимально оперативно та якісно. Замовити легко: вам варто лише зателефонувати за номером +380679004056 або +380931240008, або написати на email profmdoors@ukr.netЗробіть це прямо зараз! Інформація для іноземних клієнтів є тут.