Меню

Всі ми дбаємо про зручність, безпеку та комфорт наших будинків та квартир. Для цього балкони та лоджії найчастіше оснащують захисними механізмами. Одним з найбільш зручних та естетично привабливих варіантів є розсувні грати. Вони відкриваються і закриваються або під впливом фізичної сили людини або за допомогою електричного приводу. Розглянемо обидва варіанти.

Класичні розсувні грати на вікна та двері


Розсувні грати працюють із застосуванням фізичної сили людини. Вони фіксуються у закритому положенні замковим механізмом. Це можуть бути: навісний або спеціальний врізний замок. Такі вироби є економічними та практичними, але робота з ними має низку незручностей.

По-перше, коли ви йдете з дому, варто не забувати щоразу закривати конструкцію. А якщо таких ґрат кілька, а у кожної з них не один запірний механізм? Може скластися комічна ситуація, коли ви займатиметеся лише тим, щоб відкривати і закривати ґрати-гармошки.


По-друге, розсувні ґрати солідних розмірів більш важкі, тому для їх функціонування потрібно прикладати більші зусилля, ніж для виробів менших розмірів.


По-третє, теоретично зловмисники можуть розкрити замок, що захищає надійні грати-гармошки. Незважаючи на те, що сталеві конструкції є гарним захистом, все ж замки - найвразливіша частина виробу.
Який вихід? - Автоматичні розсувні грати!


Розсувні грати з електроприводом позбавлені недоліків, які мають класичні конструкції. Такі механізми доцільно встановлювати у будинки з великими скляними вітринами та великими дверними отворами. Розсувні грати з автоматикою мають ряд переваг з точки зору безпеки:

  • Надійно фіксуються у закритому положенні завдяки автоматичному електроприводу.
  • Керування пристроєм здійснюється за допомогою стаціонарної панелі або пульта дистанційного керування.
  • Металева частина грат є досить міцною, щоб протистояти грубому злому.
  • Не мають замків або запірних механізмів, які можна було б розкрити.
  • Зловмисник не зможе розкрити розсувну решітку-гармошку, тому що привести в дію її можна лише за допомогою автоматики. Вироби є такими, що самофіксуються, а тому ви можете без будь-яких побоювань закрити грати, йдучи з дому.

    Доцільно застосовувати грати з автоматичним приводом для дверних або великих вікон. Зрушення грат з автоматичним приводом здійснюється в горизонтальному або вертикальному напрямку в залежності від технічної необхідності. При цьому використовуються різні види автоматики.

    Professional-M виготовляє розсувні грати з автоматизацією їх відкриття та закриття. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного проекту. У нас солідний досвід на ринку, тому ви можете не сумніватися в відмінному результаті. Компанія Professional-M працює у Харкові та по всій Україні.