Меню


На нашому сайті представлені в широкому асортименті броньовані двері. Ми постачаємо високоякісну продукцію за доступними цінами в Харкові. Для того, щоб подивитися всі моделі, необхідно натиснути на «детальніше». Так ви зможете детально переглянути всю інформацію про стальні двері, що вам сподобалися.


НАША ПРОПОЗИЦІЯ


Ми пропонуємо купити броньовані двері від компанії, яка вже заслужила на репутацію надійного, відповідального та чесного партнера. Ми вже протягом 18 років займаємося виготовленням сталевих дверей. І фахівці, які працюють у нас, це справді майстри своєї справи. Ми не обманюємо своїх клієнтів, обіцяючи їм надприродну якість за мізерну вартість. Броньовані двері, ціна яких залежить від їх технічних характеристик, ви можете придбати та легко встановити самостійно. Якщо у вас немає навичок монтажу дверей, то придбані двері будуть грамотно встановлені нашими співробітниками.


Основні рекомендації, які варто врахувати підходячи до вибору вхідних дверей, ви знайдете в цьому відео.


На нашому сайті ви зможете знайти як бюджетні варіанти сталевих дверей, які забезпечать належний захист за розумні гроші, так і моделі преміум-класу з високими інтелектуально-захисними, функціональними можливостями та цікавим дизайном.


ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС


Professional-M виготовляє броньовані двері в Харкові та області під індивідуальні для клієнта параметри. Ви можете легко вибрати розмір, відкривання, колір, малюнок, тип замків. За бажанням ми встановимо замки та фурнітуру замовника.

При виробництві дверей ми використовуємо тільки якісні листи металу, які обробляються на сучасному обладнанні з ЧПУ. Метод виготовлення, який використовується нами, не передбачає сильної термічної обробки та деформації металу. Завдяки цьому лист повністю зберігає свою структуру, а тому є надійною основою для сталевих дверей. За бажанням замовника двері можуть бути додатково покриті лаком - він надійно захистить вхідні двері від атмосферних опадів та інших несприятливих умов. Особливу увагу наші фахівці приділяють якості замків. Навіть у бюджетних моделях присутні надійні запірні механізми, які не лише запобігають проникненню зловмисників, а й пропрацюють довгі роки. Залежно від побажань клієнта, ми індивідуально підберемо тип замку - циліндровий, сувальдний або електронний. Особливу увагу ми приділяємо прихованим замкам з можливістю управління від брелока дистанційного керування або за допомогою смартфона.
Особливу увагу ми приділяємо електронному захисту дверей. Подробиці можна дізнатися у нашого менеджера.
Як наповнювач ми використовуємо одні з кращих матеріалів - мінеральну вату. Вона має вогнестійкість, високий коефіцієнт теплоізоляції і низький показник водопоглинання. Скловолокно абсолютно екологічне та безпечне для здоров'я людини. Поряд із ним ми використовуємо також і листовий пінопласт.

В результаті ви отримуєте сталеві двері, що має високі показники міцності, безпеки, звукоізоляції, теплоізоляції, пожежостійкості.
.ФАВОРИТ(докладніше)

від 29 700 грн.

27 135 грн.СТАНДАРТ+ (докладніше)

від 18 450 грн.

16 875 грн. ЕЛІТ 1 (докладніше)

від 22 800 грн.

20 775 грн.

 
ОПТИМА (докладніше)

від 6900 грн 

до 16 400 грн.ЕЛІТ 2 (докладніше)

від 22 500 грн.

20 490 грн. 


 

ДЕЛЬТА (докладніше)

від 27 150 грн.

24 780 грн.

 СТАНДАРТ(докладніше)

від 13 950 грн.

12 800 грн.АВАНГАРД-М (докладніше)

від 36 750 грн.

33 510 грн.