Меню

Балкони

Балкон - це неопалювана огороджена прибудова, яка виступає з поверхні стіни фасаду будинку. Ці приміщення створені для того, щоб можна було подихати свіжим повітрям, розмістити речі, що рідко використовуються. Якщо ви задумали ремонт балкона у Харкові, варто серйозно підійти до цього завдання.


Будь-який будинок та котедж прикрасить естетичний балкон, органічно вписаний в екстер'єр будівлі. Якщо ви хочете, щоб фасад будинку був привабливим, варто звернутися до професіоналів. Компанія «Проф-М» має солідний досвід на ринку створення якісних балконів, металоконструкцій та дверей. Звертайтесь до нас!


Наші послуги


Фірма «Професіонал-М» здійснює весь комплекс робіт зі створення естетично привабливих та функціональних балконів у Харкові. У спектрі наших послуг:


  • встановлення підлоги;

  • монтаж шафок на балкон;

  • виготовлення дверей;

  • виробництво балконної огорожі;

  • виготовлення балконних металоконструкцій;

  • зварювання даху та виносу балкона.


«Французькі» балкони


Французькі балкони є відмінним архітектурним рішенням як багатоповерхових, так приватних будинків. Вражає різноманітність форм: увігнуті, вигнуті, прямі, напівкруглі... Все це дозволяє підкреслити індивідуальність власника квартири та створити атмосферу затишку.


У кованих огорожах відображені різноманітні візерунки, що надають досить ефектний презентабельний вигляд навіть самій непривабливій будівлі. Крім того, вони абсолютно безпечні, вони не вимагають ретельного догляду, а спеціальне покриття дозволяє зберегти конструкцію в хорошому стані довгі роки.Звертайтесь в «Професіонал-М»

Фахівці компанії Professional-M створять для вас естетично привабливі та надійні балконні конструкції. У виробництві ми використовуємо передові технології та сучасне обладнання. Зверніть увагу на наш онлайн-каталог, що містить фото та детальні описи балконів у Харкові. Ми гарантуємо відмінний результат за доступною ціною. Телефонуйте нашим профі прямо зараз!