Меню

ДВЕРІ БОСТВІГ


Двері Боствіг (розсувні грати для ліфта) застосовуються у вантажних ліфтах, в яких важлива безпека та компактність. У комплект дверей Боствіг під існуючий вантажний ліфт входить ролик Боствіг та черевик Боствіг у необхідній для його роботи кількості. Важіль керування кінцевим вимикачем надається залежно від типу кінцевого вимикача.

Двері Боствіг для вантажних підйомнків виготовляються під індивідуальні розміри. Передбачено закриту верхню напрямну. Нижня частина дверей Боствіг для підйомників сконструйована таким чином, щоби на підйомник без перешкод могла заїжджати рокла з вантажем.

У складеному вигляді двері Боствіг займають 20-25% ширини отвору. Компанія Professional-M виготовить двері Боствіг за вашими розмірами в готовий або ліфт, що будується.


Комплектація верхньої напрямної


  • З відкритим роликом - верхня напрямна (лінійка) знаходиться в комплекті ліфта та прикріплена до кабіни ліфта. Лінійка Боствіг (лінійка Боствіг) не входить у вартість комплекту та поставляється окремо під замовлення. В наявності та під замовлення пропонуємо нижню направляючу (поріг боствіг) будь якого розміру, на любий вантажний ліфт.

  • З закритим роликом - напрямна йде в комплекті з решіткою Боствіг.

Товщина решітки – 40 мм.


Ми врахуємо усі ваші побажання. Уточнити нюанси можна у представника технічного відділу. Телефонуйте нам і ми надамо інформацію для правильного обміру дверей Боствіг. Двері Боствіг - це міцність, швидкі терміни виготовлення та доступна ціна. Працюємо за готівковим та безготівковим розрахунком, у тому числі з ПДВГрати Боствіг з нержавіючої сталі

Грати Боствіг з нержавіючої сталі призначені для вантажних ліфтів, де потрібна хімічна витривалість дверей боствіг. Також боствіг з нержавіючої сталі має більші характеристики міцності. 

Для медичних закладів фарбуємо Боствіг порошковими фарбами у білий колір. 
Боствіг нашого виробництва має невелику вагу, і з тим добру міцність та час роботи.


Працюємо по всій Україні та не тільки.  Звертайтеся до нас за телефоном або на електронну пошту.  Можливість виконання замовлень у прискорені терміни. Маємо всі форми оплати та документи.

Поріг Боствіг