Меню

УНІВЕРСАЛЬНІ РОЗСУВНІ ГРАТИ


Це новий продукт на українському ринку. Вони встановлюються на сходові, дверні та віконні отвори. Застосовуються для запобігання несанкціонованого доступу через двері та вікна, огородження торгових точок, а також захисту маленьких дітей та домашніх тварин у небезпечних зонах приміщення. Цей виріб випускається зі стандартними розмірами, тому його вартість набагато нижча за ті, що виготовляються на замовлення

УНІВЕРСАЛЬНІ РОЗСУВнІ ҐРАТИ НА ДВЕРІ ТИПУ РОМБ


Рекомендуються як бюджетний варіант розсувних грат. Зважаючи на простоту установки, не вимагає спеціальних навичок для виміру та монтажу. Функція повороту грат у складеному стані вже входить у вартість виробу. Має 2 типорозміри. 200*100 см, 200*120 см. Спосіб кріплення: у отвір та в наставку. Замикання за допомогою навісного чи врізного замків. Колір: Білий, коричневий. Можливо будь-який інший за бажанням замовника.Як встановити такі розсувні грати самостійно, Ви зможете побачити у відеоролику.

УНІВЕРСАЛЬНІ РОЗСУВНІ ГРАТИ НА ВІКНА


Рекомендується як бюджетний варіант розсувних ґрат. Зважаючи на простоту установки, не вимагає спеціальних навичок для виміру та монтажу. Функція повороту ґрат у складеному стані вже входить у вартість виробу. Має типорозміри. 150*150 см, інші розміри перебувають у розробці. Спосіб кріплення: в отвір та в наставку. Замикання за допомогою навісного чи врізного замків. Колір покриття: білий. Можливо будь-який інший за бажанням замовника.УНІВЕРСАЛЬНІ РОЗРУХОВІ ОГОРОЖДЕННЯ


Застосовуються для захисту дверних та сходових отворів для забезпечення безпеки дітей та домашніх тварин.
ОСОБЛИВОСТІ


 1. У складеному стані повертається на потрібний кут і залишає отвір вільним.

 2. Фіксується у закритому стані замковим механізмом.

 3. Необмежений термін служби.

 4. Виготовляється зі 100% сталі.

 5. Розмір огорожі - 100 * 125 см.

 6. Відкривається на ширину від 30 до 125 см.

 7. Можливість встановлення у проріз або за допомогою стовпчиків.

 8. Покриття - порошкова емаль білого, коричневого, чорного кольору.

ЗАСТОСУВАННЯ


 • Захист від несанкціонованого доступу в торгових точках.

 • Огорожа для захисту дітей та домашніх тварин у дверних, сходових та віконних отворах.

 • Захист віконних та дверних отворів усередині приміщення з можливістю відкривання ґрати.

 • Зонування приміщень.

Встановлення виробу може виконати будь-який спеціаліст, навіть маючи мінімальний набір інструментів.


ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ.


Доступні типорозміри:

В*Ш см,

 •  100 * 125 см.

 •  150 * 150 см.

 • 200 * 100 см.

 • 200 * 120 см.

ҐРАТИ НА ДВЕРІ РОЗСУВНІ, УНІВЕРСАЛЬНІ БАНКІВСЬКОГО ТИПУ

Розсувна ґрата пантографна. Виготовлена за типом захисних банківських систем. Грата виготовлена на 100% з якісної конструкційної сталі. Зважаючи на те, що в робочих механізмах ґрат відсутні деталі з пластмас і легкосплавних матеріалів, цей виріб прослужить Вам довгі роки.


Конструкція гармошки-грати має розмір (профільна труба) 20*40 мм, що дає їй дуже хорошу міцність та жорсткість. Плавний хід грати забезпечують підшипники, розташовані у верхній напрямній. Завдяки тому, що верхня напрямна закрита, підшипники захищені від попадання пилу та абразивних матеріалів.
Ґрати оснащені врізним замком KALE під циліндричний секрет. Місце замикання захищене подвійним сталевим притвором.


Забезпечуючи хороший захист, грати мають і привабливий зовнішній вигляд. Ґрати пофарбовані якісною порошковою фарбою білого кольору. Сучасна технологія виготовлення та якісні комплектуючі залишать задоволеним навіть вимогливого покупця.


У складеному стані полотно ґрати повертається на петлях, тим самим повністю звільняє отвір, що захищається.Зовнішній розмір ґрат, передбачений виробником ВхШ 2055х970 мм. Ґрата під час встановлення підрізається на потрібний розмір і підходить для більшості дверних отворів. Детальна покрокова інструкція зі встановлення йде в комплекті з виробом.


Ґрати можна застосувати для захисту прорізів з мінімальними розмірами ВхШ 1950х500 мм. Цей діапазон розмірів підходить для більшості вхідних дверей.


Запрошуємо до співпраці дилерів.


ЦІНА: 11 900 грнТовар є наявності, ціну уточнюйте.


ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ


 • Виміряйте розмір вікна всередині приміщення: ширину від укосу до укосу та висоту від верхнього укосу до підвіконня (для вікон).

 • Ширину отвору та висоту бажаної конструкції (для дверних, сходових та інших отворів).

 • Розміри повідомляєте нашому менеджеру по телефону або електронною поштою (зазначені нижче). Обов'язково вкажіть свої ПІБ та контактні дані.

 • Наш менеджер прораховує вартість замовлення. Передоплата при оформленні замовлення – 60%.

 • Універсальна розсувна ґрата надсилається Новою Поштою, Інтаймом або Делівері. Доплата проводиться при отриманні замовлення.