Меню

Для забезпечення безпеки житла, офісів, магазинів та іншої нерухомості застосовуються різноманітні засоби захисту. Одне з найефективніших рішень – це встановлення ґрат на вікна. Багатьох не влаштовує не найкращий вид із заґратованого вікна, але вирішення цієї проблеми давно знайдено – можна встановити розсувні ґрати. Ефективність їх досягається за рахунок того, що вони можуть сприймати два положення


 Подробнее

У наш час обов'язково слід потурбуватися про безпеку свого будинку та поміркувати про те, щоб встановити якісні металеві ґрати на вікна. Фірма Professional-M володіє всіма необхідними інструментами для створення високоякісних та недорогих стаціонарних ґрат у Харкові. 

Звертайтеся до фахівців нашої фірми – ми будемо раді зробити ваш будинок безпечним!

 Подробнее
Розсувні грати з ажурним малюнком – новий продукт на ринку. Виріб зберігає всі переваги класичних розсувних ґрат, але виглядає витонченіше завдяки фігурному пантографу. Бажаєте ексклюзивний захист для дому чи бізнесу? Телефонуйте: (067) 900-40-56, (093) 124-00-08. Подробнее

Ключова особливість захисної системи такого типу – осередки у формі ромба. Саме така геометрія дозволяє створити непереборний бар'єр для зловмисників. Розмір осередку може бути будь-яким відповідно до побажань замовника. Принцип дії ґрат «ромб» аналогічний з класичними розсувними системами - складається і розкладається вона в лічені секунди завдяки «гармошці». Стулки закриваються за допомогою надійного врізного замку . 


 Подробнее
Автоматические раздвижные решётки в Харькове

Автоматичні розсувні ґрати – відмінний варіант для приватного будинку чи підприємства. Конструкції є міцними, безпечними та зручними в експлуатації. Керувати виробом легко - достатньо лише натиснути клавішу на пульті дистанційного керування. Замовте розсувні ґрати з електроприводом у компанії «Професіонал-М» вже зараз!
 Подробнее