Меню

Ключова особливість захисної системи такого типу – осередки у формі ромба. Саме така геометрія дозволяє створити непереборний бар'єр для зловмисників. Розмір осередку може бути будь-яким відповідно до побажань замовника.
Принцип дії ґрат «ромб» аналогічний з класичними розсувними системами- складається і розкладається вона в лічені секунди завдяки «гармошці». Стулки закриваються за допомогою надійного врізного замку . 

ВІДЕО ПРАЦІ ҐРАТ


ПЕРЕВАГИ


1. Надійність - ромбовидні грати виготовляються з високосортного металевого профілю і мають хорошу стійкість до злому. В наявності 2 види конструкції, в залежності від сталевого профілю, що застосовується. Розсувні грати Ромб Стандарт - товщина полотна грат 22 мм. Ромб Посилений – товщина полотна грат 40 мм.

2. Універсальність - грати типу «ромб» встановлюються на вікна, двері та будь-які прорізи. При цьому немає потреби у проведенні точних вимірів. Замовник із легкістю це зможе зробити сам. Також нескладною є і встановлення виробу.

3. Доступність та сфера застосування. Розсувні грати ромб за ціною/якістю – це один із найкращих варіантів, представлених на ринку. Грати добре експлуатуються як у закритих приміщеннях, так і на вулиці. Розсувні грати ромб можна застосовувати і як розсувну ширму, коли є необхідність перегородити частину приміщення. При цьому наявність несучих стін для кріплення грати необов'язкова.

Застосовуються розсувні грати ромб і як охоронні грати на вулиці. Для хорошої та довговічної експлуатації таких ґрат робляться деякі зміни в конструкції, які незначно позначаться на вартості, але при цьому ви зможете довгі роки користуватися ними.

4. Компактність - у складеному вигляді грати займають дуже мало місця. Відсутня необхідність у нижній та верхній напрямній. Міцність ґрат забезпечує її конструкція.

5. Привабливість - дизайн ґрат стилю Hi tech впишеться в будь-який інтер'єр приміщення.


Грати фарбуються довговічною порошковою фарбою з каталогу Ral

.СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ


1. Захисні огородження для домашніх тварин. При цьому розсувна огорожа може бути не стаціонарною, а мобільною.

2. Захисна огорожа для дітей у небезпечних ділянках будинку чи квартири. Огородження на сходах, віконні та дверні отвори. При цьому можливе встановлення ґрат як всередині, так і зовні приміщення, залежно від поставлених завдань.

3. Захист офісів та магазинів. Недорого перегородити частину торгової площі можна просто. Розсувні грати ромб мають різну цінову політику залежно від її потужності та кількості використовуваного матеріалу.

Захист вітрин магазинів. Не варто забувати, що справжній захист дають встановлені зсередини приміщення грати. Залежно від розмірів дверей та вікон наші фахівці запропонують вам оптимальний варіант розсувної грати. При більших розмірах отворів може знадобитися встановлення Посиленого варіанта грати. Для стаціонарного кріплення грат потрібна наявність міцних стінок для їх кріплення.

4. Швидко перегороджувати отвори у складських приміщеннях. При цьому грати мають пожежну безпеку, відкриваючись у разі потреби за кілька секунд. Замикання на навісний або врізний замки. У складеному стані розсувні грати практично непомітні.

5. Невисока вартість у порівнянні з класичними розсувними ґратами.

Доступна ціна робить ґрати застосовними навіть у бюджетних установах, таких як лікарні, школи та ін.

Телефонуйте нам і ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант розсувних грат.


Фахівці компанії Professional-M виготовлять на індивідуальне замовлення грати типу «ромб», які стануть надійним захистом від несанкціонованого доступу до вашого майна. Якість нашої продукції вже оцінили клієнти з усіх куточків України!


РОЗСУВНІ ГРАТИ PROF І ОГРОЖДЖЕННЯ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ


Нержавіюча сталь – особливий вид сталі з додаванням легуючих компонентів, наприклад, хрому. Завдяки таким добавкам у сталі з'являються особливі властивості. Вона не іржавіє на вулиці та має підвищену міцність. Розсувні грати з нержавіючої сталі, встановлені на вулиці, - це практично і стильно. Ми виготовляємо розсувні грати із чорної, оцинкованої, нержавіючої сталі

ПОРТФОЛІО 
   

ВИКОНАННІ ЗАМОВЛЕННЯ


Грати на двері в кладовку, м. Київ
м. Одеса

Універсальні розсувні грати в офисі туристичного агентства Aventour, м. Харків
Універсальні розсувні грати типу ромб. Запасний вихід у магазині. м. Харків
Універсальні розсувні грати в квартиру, м. Одеса
Розсувна огорожа для обмеження доступу


РОЗСУВНі ГРАТИ ТИПУ «РОМБ» ПОСИЛЕНІ (STRONG)