Меню

Про компаніюProfessional-M заснована у Харкові у 1998 році. Початкова сфера діяльності компанії - обробка металу та виробництво легких металоконструкцій. З 2000 року фірма почала спеціалізуватися на виробництві та встановленні вхідних та міжкімнатних дверей. В даний час компанія динамічно розвивається, постійно розширюючи асортимент товару та спектр послуг, що надаються. Наразі наші фахівці працюють не лише в межах Харкова, а й в області. Штат фірми складається із справжніх професіоналів, кожен із яких має великий стаж роботи у сфері будівництва.


Що ми пропонуємо клієнтам


У нашому асортименті лише якісні двері, фурнітура європейського виробництва та надійні замкові механізми, сертифіковані на території України. Замовник сам може вибрати модель, яка йому до душі — ми маємо як бюджетні варіанти, так і зразки преміум-класу. Усі вони відповідають сучасним вимогам щодо вогнестійкості та удароміцності. Незалежно від вибору, він отримає двері, які на багато років захистять будинок від проникнення зловмисників, вуличного шуму та бруду.


Принципи, за якими ми працюємо


Professional-M виконує індивідуальні замовлення клієнтів. У кожному окремому випадку наш фахівець здійснює виїзд для зняття розмірів. Потім на їх основі виготовляються двері. Замовник може брати активну участь у процесі - вносити свої побажання та корективи щодо дизайну дверей, типу замка, конструкції дверної коробки та інших нюансів.


Ми працюємо і на корпоративних клієнтів. Якщо ваша компанія потребує встановлення дверей в офісах та виробничих приміщеннях, ми з радістю виконаємо замовлення на вигідних для вас умовах. Крім того, ми якісно зробимо й інші послуги:  • виготовлення та монтаж будь-яких металоконструкцій;

  • виготовлення та встановлення сталевих дверей;

  • грати на вікна та балкони;

  • виготовлення та встановлення розсувних грат різної конструкції для захисту вікон та дверей з ручним або автоматичним керуванням;

  • виготовлення та встановлення розсувних гратчастих огорож та перегородок;

  • порошкове фарбування виробів, нанесення полімерних фарб;

  • токарні роботи, розкрий листового металу на плазмовому верстаті з ЧПУ.


З будь-якого питання щодо співробітництва ви можете дзвонити нашим менеджерам по одному з телефонів, які представлені у вкладці «Контакти». Professional-M - це завжди виключно професійний підхід до справи!


НАГОРОДИ