Меню

Раздвижные решеткиДля забезпечення безпеки житла, офісів, магазинів та іншої нерухомості застосовуються різноманітні засоби захисту. Одне з найефективніших рішень – це встановлення ґрат на вікна.
Багатьох не влаштовує не найкращий вид із заґратованого вікна, але вирішення цієї проблеми давно знайдено – можна встановити розсувні ґрати. Ефективність їх досягається за рахунок того, що вони можуть приймати два положення:
  1. Закриті грати - грати захищать майно від проникнення через вікно.
  2. Відкриті грати - вид з вашого вікна не псують сталеві прути.


ЯКІСНІ РОЗСУВНІ ГРАТИ PROFESSIONAL-M
Якість - це дуже важливий параметр, але їм часто зловживають нечесні продавці, говорячи: "У нас якісне!",- для того, щоб продати свій товар. Але як визначити якість? Якісні розсувні грати виготовлені з належного матеріалу та комплектуючих, строго контрольованого технологічного процесу складання, що забезпечує міцність, довговічність, гарний зовнішній вигляд. Поговоримо про кожен із цих параметрів окремо.
  1. Міцність. Основну захисну функцію розсувних ґрат несуть парні вертикальні профілі або смуги, які з'єднані між собою на відстані приблизно 18 мм. Між цими профілями знаходиться рухомий паралелограм (пантограф) із сталевої смуги, що несе функцію руху парних вертикальних профілів (стійок). Багато виробників застосовують в якості матеріалу стійки з'єднану між собою сталеву смугу. Фахівці фірми Professional-M рекомендують використовувати в якості стійки з'єднані між собою сталеві профілі перетином 20х10 мм або 30х10 мм. Навіть один профіль має 4 кути жорсткості, а стійка з таких, жорстко з'єднаних профілів, виходить має 8 кутів жорсткості. Для порівняння: смуга при поперечному згині має 0 кутів жорсткості, швелер 2 кута, профільна труба 4 кута жорсткості. Тому саме технологія, що застосовується фахівцями Professional-M, забезпечує найкращу міцність решітки. Застосування такої технології легко дозволять встановлювати врізні замки різних типів, а не просто вушка під навісний замок!
  2. Довговічність. За рахунок застосування надійних замкових механізмів, якісних сталевих підшипників, якісних зварювальних з'єднань, вироби, придбані у нас, прослужать Вам довгі роки. Багато замовників встановлюють наші розсувні ґрати та інші вироби з металу протягом багатьох років і вже не на один об'єкт!
  3. Красивий зовнішній вигляд. При виготовленні розсувних грат та інших виробів з металу Professional-M керується принципом: роби як для себе і навіть краще! І цей гасло не дозволяє нам надавати замовнику неякісні вироби. Наприклад, деякі виробники розсувних грат в Україні спрощуючи виробничий процес, допускають застосування рухомих елементів на лицьовій частині грат, які з часом здирають фарбу в місці тертя.Спеціалісти Professional-M завжди допоможуть вам зробити правильний вибір під час замовлення грат з урахуванням особливостей експлуатації. Наш інженерний відділ постійно працює над удосконаленням технології виготовлення, щоб забезпечити найкращу якість! Пропонуємо виготовити розсувні ґрати з ажурним малюнком.


Ексклюзивна конструкція, яка забезпечить не тільки надійний захист, але й чудовий зовнішній вигляд. Ваш відгук для нас дуже важливий. Надсилайте і ми обов'язково його врахуємо.

Розсувні грати Professional-M не складні у відкритті та закритті незважаючи на значну масу. Плавність руху забезпечують якісні підшипники, які рухаються по верхній або нижній напрямних. Розрізняють розсувні грати стандартного типу, які рухаються м'язової силою людини. А також існують розсувні грати з автоматичним керуванням. Їхнє відкривання/закривання проводиться за допомогою спеціального приводу. Застосовуються розсувні грати як у житлових, торгових приміщеннях, так і на виробництві, в офісах.

За їх допомогою можна закрити віконні та дверні отвори різних габаритів. Також для відділення та огородження виробничих та торгових площ використовуються сталеві розсувні грати типу ширма. Але їх також можна використовувати як захист вікон та дверей. У цій статті ми розглянемо класичні сталеві розсувні грати типу жалюзі.


ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ


Пристрій таких грат зазвичай включає вертикальні парні смуги (або профілі), з'єднані між собою пантографами - рухомими шарнірними паралелограмами, завдяки яким вони рухаються. Хтось скаже, що їхня конструкція ослаблена за рахунок використання рухомих елементів. Однак переживання з цього приводу зайві. Ґрати нашого виробництва відрізняє висока надійність вузлів. Міцність досягається завдяки відсутності пластмасових, алюмінієвих та легко сплавних деталей. Скрізь застосовується 100% сталь! Крім того, фахівці компанії Professional-M мають багатий досвід виготовлення та встановлення таких ґрат на вікна в Харкові та інших містах України. Але грати будь-якого виду не є непереборною перешкодою. Вона покликана лише збільшити час, якій потрібен на злам і проникнення.

1. З верхнім підшипником.
2. З нижнім підшипником.

Залежно від потужності конструкції, що застосовується, розсувні грати ділять на моделі Стандарт і Еліт. Яку модель краще застосувати, підкаже наш менеджер. Але переважно це залежить від габаритів отвору, який потрібно захистити. В якості запірних пристроїв розсувні грати Professional-M легко оснащуються врізними замками одноточкового або багатоточкового замикання. Особливо вимогливим замовникам ми можемо запропонувати встановлення замкової системи з майстер-ключом, коли кілька грат відкриваються одним ключем! Це дуже зручно. Віконні та дверні отвори великих розмірів доцільно оснастити автоматичним керуванням. Ці грати будуть рухатися спеціальним приводом. А Вам для цього достатньо натиснути кнопку на пульті дистанційного керування. Такі конструкції є більш захищеними на злам завдяки тому, що фіксуючі механізми сталевих жалюзі знаходяться глибоко всередині і обмежений доступ до них.

ПЕРЕВАГИ


Зазвичай грабіжники спилюють грати ножівкою по металу, болгаркою або за допомогою інших технічних пристроїв. Потім зламують вікно та роблять свою справу. Однією з переваг встановлення розсувних грат на вікна є те, що вона має невеликий люфт, який робить процес її злому набагато менш комфортним та швидким. По-друге, її зазвичай встановлюють із внутрішньої сторони віконного отвору, що також ускладнює проникнення. Виходить, щоб спиляти або якось прибрати розсувні грати потрібно відкрити вікно, а це заважає зробити ті ж самі розсувні грати! Щоб потрапити до приміщення, доведеться перепиляти всі ряди пантографів, завдяки чому грабіжник втрачає багато часу і шансів бути непоміченим. Важливим фактором є протипожежна безпека. Грати Prof легко наводяться в рух завдяки надійним рухомим з'єднанням типу ножиці. Буквально за кілька секунд пожежний вихід буде відкрито. Ми виготовляємо тільки якісні грати!

Естетична сторона установки розсувних грат також залишається на висоті. Приємна ажурна конструкція дозволяє використовувати такі грати в різних інтер'єрах. Щоб розсіяти всі сумніви щодо зовнішнього вигляду, ви можете переглянути фото наших грат для вікон та дверей, які розміщені на нашому сайті. Ми здійснюємо фарбування грат порошковими фарбами, що підходить під інтер'єр Вашого приміщення. 

Встановлюємо грати у Харківській, Київській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській та інших областях України або надсилаємо готові вироби перевізником. 

Зверніться до нашої компанії вже зараз, ви отримаєте чудовий виріб у найкоротші терміни. 

При замовленні від 20 м2 діють оптові ціни.
Виконані роботи дивіться у розділі ВІДЕО.


ГАЛЕРЕЯВИКОННІ ЗАМОВЛЕННЯ

Компанія Professional-M прагне виготовляти тільки якісні вироби. Зовнішній вигляд та функціональність наших розсувних ґрат ви можете оцінити, ознайомившись із встановленими виробами у вашому місті.

У портфоліо показані розсувні грати, встановлені в місцях, куди можна прийти та оцінити їхню якість.

Встановлення виробів Ви можете зробити самостійно або скористатися послугами наших майстрів. Завжди готові допомогти при вимірі чи монтажі виробів. Телефонуйте за телефонами, вказаними в контактах, або пишіть у Viber. Запрошуємо до співпраці дилерів.

Professional-M – для тих, хто цінує якість!
вул. Кавалерійска, 12, м. Дніпро
Приватний будинок, м. ХарківМагазин мобільных телефонів Red App Store, вул. Шевченко, 7, м. Дрогобич
Майстерня швейцарського годинника "Женева сервіс". Пушкінський в'їзд, 3, м. Харків

Салон "Люксоптика", просп. Московський, 190/1 (ст. м. Палац спорту), м. Харків

Офісне приміщення, м. Харків

Салон «Люксоптика», вул. Соборна, 29/2, м. Кременчук


Розсувні грати на скошені вікна. Ексклюзив від Professional-M


Ломбард "Капітал", вул. Данилевського, 16, м. Харків
Магазин електроніки PC Shop, м. Харків

Англійська школа, вул. Верховної ради, 18, м. Київ
Магазин бензо- та електроінструменту Stihl, м. Чернівці
Магазин, с. Васищеве, Харківска обл.

Приватний будинок, м. Дергачі, Харківска обл.
Приватний будинок, м. Харків

Офісне приміщення, м. Харків

Розсувні грати для веранди
Школа Startum, вул. Бакуліна, 11, м. Харків
Магазин «Продукти», м. Харків

Приватна квартира, м. Одеса
Магазин Vodafone, м. Харків
"Люксоптика", вул. Людвіга Свободи, 33а, м. Харків


Приватний будинок, м. Кременчук
Магазин, м. Богодухів
Салон "Люксоптика", пл. Павловска, м. Харків

просп.Людвіга Свободи, м. Харків

Салон мобільного зв'язку, м. Харків


Більше виконаних заказів дивіться в ГАЛЕРЕЇ