Меню

Останнім часом системи безпеки вікон та дверей все частіше підключаються до системи «Розумний дім». Електронна система керування будинком закриває або відчиняє дверні замки, піднімає або опускає штори, ролети. Це дуже зручно: господареві будинку не потрібно особисто перевіряти системи безпеки, адже всім цим управляє електроніка. Важливо, щоб самі замикаючі механізми мали високу надійність та міцність. Для вхідних дверей надійним механізмом замикання будуть механічні замки із сервопривідним або соленоїдним принципом закривання ригелів. При цьому замок також повинен керуватися звичайним способом відкриття, тобто ключем. Приховані замки керуватимуться також системою дистанційного керування, інфрачервоним портом або програмою на мобільному телефоні.


Для підтримки функціонування таких систем безпеки, як приховані замки, а також роботи автоматичних ґрат, автоматичних жалюзей та ролетів передбачаються джерела безперебійного живлення. Це додасть певного комфорту та пожежної безпеки у разі відключення електроенергії.Забезпечення безпеки під час виготовлення вхідних дверей дає міцна металева конструкція. Ми згадуємо це, оскільки неправильно ділити окремо двері, а окремо замок. У разі вхідних броньованих дверей, двері та замок становлять єдине ціле.

Товщина сталевого листа має бути не менше 2 мм. Товщина замкнутої профільної труби, виготовленої за ГОСТом, повинна бути в діапазоні 2—4 мм. Не варто встановлювати електронні замки у двері, в яких конструкція полотна або короба складається з L, C та Z-подібних гнутих профілів, оскільки такі двері не будуть мати достатньої жорсткості при спробі грубого злому. Виходить, що встановлення дорогого замку (від 300$ і вище) у двері недостатньої міцності не має сенсу.

Декілька слів про захист вікон

На думку фахівців, у тому числі охоронних агентств, по-справжньому можуть захистити лише решітки, встановлені всередині приміщення. Для наочності, зверніть увагу на те, як встановлені грати в банках, або інших об'єктах, в яких безпека дуже важлива. Ґрати встановлені всередині приміщення. І це разом із тим, що на вікнах стоїть сигналізація. У зловмисників залишається мінімум шансів: ґрати забезпечують охорону приміщення, тоді як сигналізація вже спрацювала.

Professional-M має в асортименті міцні та сучасні ґрати, які встановлюються всередині приміщення: як стаціонарні, так і розсувні.

Не секрет, що надійність на злом і термін служби зсувних жалюзей або розсувних ґрат, які виготовлені зі сталі, набагато вища, ніж у ролет, виготовлених із алюмінію. Тому при виборі тієї чи іншої системи безпеки потрібно розглядати не лише параметри їхньої первісної вартості, а й подальшу експлуатацію, витрати на ремонт, а буває і повністю на їхню заміну. А це трапляється часто, коли внаслідок проникнення ролети повністю втрачають працездатність. Компанія Professional-M дотримується комплексного підходу до безпеки. Ми маємо великий досвід у виборі та виготовленні тієї чи іншої захисної системи. Наш багаторічний досвід роботи, а також сучасне високопродуктивне обладнання втілять ваш проект в реальність. Пропонуємо скористатися нашими послугами.

З повагою наш дружній колектив Professional-M.