Меню

Багато хто мріє поміняти свої старі двері на якісні і красиві нові. Знайти недорогу модель через інтернет досить легко. Але чи можуть надійні двері коштувати дешево? Чи варто у цьому випадку економити? Які наслідки встановлення неякісних дверей? Для початку подивимося деякі характеристики, від яких залежить ціна:

 • Дверне полотно. Якщо воно настільки тонке, що легко продавлюється при натисканні пальцем, а для встановлення номера квартири вам знадобилося лише шило, це привід задуматися про безпеку свого будинку.
 • Замок. Рідко коли злодій може дозволити собі створювати шум, ушкоджуючи двері, тому в більшості випадків зламують замки. Тут закономірність проста: що вищий клас запірного механізму, то дорожче він вам обійдеться.
 • Внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Оригінальний дизайн доповнює атмосферу в будинку. Але йдеться не лише про те, як виглядають двері. Матеріали для обробки та їх якість впливають на захисні функції.
 • Наповнювач. Очевидно, що гофрокартон поступається за всіма параметрами листовому пінопласту або мінеральній ваті.

 • Чому є сенс купувати якісні вхідні двері?
  Вам вирішувати, на якій комплектації зупинити свій вибір. Хоча ціна сама по собі і не є гарантом якості, але якісні двері не можуть коштувати дешево.

  Якщо погані двері вже змонтовані, то вона не зможе зберігати тепло в приміщенні і пропускатиме шум. Декому шкода псувати тільки зроблений ремонт, щоб виправити ситуацію. Тому хтось встановлює ще одні дешеві двері додатково, інші врізають нові замки або купують МДФ-накладки. Все це коштує грошей, але ефекту якісних дверей можна так і не досягти. У такому разі краще замінити виріб на справді гідний варіант.


  Коментар спеціаліста:


  Мінімальна товщина дверей, яка витримує злам - 2 мм. Застосування нових технологій не компенсує товщину металу, оскільки грубий злам дверей меншої товщини не залишає шансів. Як визначити товщину металу, адже він прихований за оздобленням? Іноді застосовується «обманка», коли створюється враження присутності товстого металу, хоча цільного листа металу такої товщини немає — він встановлений лише у видимій зоні. Іноді застосовуються у дверному полотні Z-подібні або C-подібні профілі, які не витримують перевірку на злам. Матеріал типу «катаний куточок» невразливий перед механічними навантаженнями, але через дорожнечу застосовують замкнутий прямокутний сталевий профіль з мінімальною товщиною 2 мм. Покупці не знають як визначати необхідну для міцності дверей товщину металу, але робиться це просто.


  Зміст металу визначається за інерційною масою. Для цього відкрийте встановлені на стенді двері і тримаючи ручку в руці спробуйте відкрити-закрити. Якщо від різких рухів обидві сторони двері рухаються вільно, значить інерційна маса недостатня і металу в ній мало, або він тонкий. Міцні двері пручаються різкій зміні напрямку руху. У данному випадку, що більш важкі двері, то краще.


  Компанія Professional-M виготовляє та встановлюють двері з 1998 року. Ми не прагнемо обманом залучити клієнтів мізерною ціною, обіцяючи при цьому надійність – наші ціни обґрунтовані. Завдяки співпраці з перевіреними постачальниками ми гарантуємо високу якість виробів.