Меню

Сьогодні купити вхідні двері – це простіше, ніж сходити до магазину за продуктами. Так, каталог вхідних дверей дуже різноманітний. Але слід пам'ятати, що не все, що продається, має високу якість. Як правильно вибрати вхідні двері?


Головним визначальним фактором є призначення: ви хочете вибрати вуличні вхідні двері або вони будуть перебувати в під'їзді? Зверніть увагу на такі параметри:


 • Оздоблення дверей;

 • Товщина сталевого листа;

 • «Начинка дверей»;

 • Замкова система;

 • Петлі, антизрізи, бронекладки;

 • Оздоблення дверей.

На даний момент досить популярними є панелі МДФ. Вони надають дверям сучасний зовнішній вигляд. Перевага МДФ також у тому, що можна підібрати абсолютно будь-який колір та малюнок накладки, який збігається із зовнішнім та внутрішнім інтер'єром. Однак цей вид обробки боїться попадання прямих сонячних променів, тому для вуличних дверей вибирають спеціальні варіанти обробки:


 • МДФ з покриттям Vinorit;

 • Локована вологостійка фанера;

 • Порошкове фарбування (спеціальне, для зовнішньої експлуатації);

 • Молоткове фарбування типу «Hammerite»;

 • Накладки з дерева твердих порід.

Вагомим фактором у виборі обробки є ваш бюджет (наприклад, накладки з натурального дерева коштують досить дорого), а також умови, в яких будуть експлуатуватися двері. Тому, вибір обробки краще доручити майстру.


Внутрішня начинка


1. Дверний короб та полотно. Оптимальним з точки зору експлуатації захисних властивостей вхідних дверей буде дверне полотно, в якому застосовується сталь товщиною не менше 2 мм. В якості каркас і ребер жорсткості дверного полотна застосовуються прямокутні замкнуті профілі, так як кожен з них має чотири кути жорсткості. Дверний короб або лутка обов'язково повинні бути з чвертю для забезпечення як мінімум двох контурів ущільнення.


Чим потужніше і важче дверне полотно, тим масивнішим повинен бути короб дверей. Він може бути виконаний як комбінації прямокутних профілів. Також це може бути суцільно гнутий профіль, але в цьому випадку він має бути повністю замкнутим, для забезпечення жорсткості.


Для того, щоб у сталевих дверей був завершений зовнішній вигляд, з внутрішньої сторони в двері встановлюється фальш-короб, який повністю закриває дверний отвір. Також можливе виготовлення сталевого короба на всю товщину стіни, проте цей варіант не завжди кращий з погляду дизайну.


2. Тепло та шумоізоляція. Ці параметри дуже важливі для комфортного перебування у приміщенні. На тепло та шумоізоляцію впливає наповнення дверей, яким може бути пінопласт, полістирол, мінеральна вата, автомобільна шумоізоляція (віброізоляція) та інші. Для найкращого забезпечення цих властивостей короб також не повинен бути порожнім, а наповнений ізолюючим матеріалом. Товщина дверного полотна прямо пропорційна його тепло та звукоізолюючим властивостям.


3. Петлі. Для плавного відкриття та закриття дверей застосовуються петлі на кульках або завзятих підшипниках. Петель може бути кілька - від 2-х до 4-х штук. Для запобігання відчиненню дверей за допомогою спила петель застосовуються спеціальні штирі, які називають «антисрізами».


4. Замок – це серце дверей. Тому йому також необхідно приділити належну увагу. Розрізняють замки двох типів: сувальдний та циліндровий. Краще якщо у двері присутні обидва типи. Існує хибна думка, коли товщині сталі на дверному полотні надається занадто велике значення, тобто встановлюють сталевий лист товщиною 3, 4 і більше мм, але в той же час забувають належним чином захистити замок.


Товщина сталі має значення в заміському будинку або на дачі, де може бути грубе зламування дверей непрофесіоналами. У разі квартирних дверей, найчастіше зловмисниками практикується так званий «інтелектуальний» злом, тобто саме розтин замку.


Для того, щоб належним чином захистити замок застосовуються такі захисні системи як: броненакладка з високим показником HRC, марганцева бронепластина та циліндричні та сувальдні секрети з додатковими ступенями захисту від розтину за допомогою бампінгу та відмичок. Звичайно неможливо всі способи захисту замків розглянути в одній статті, але фахівці нашої фірми з радістю допоможуть зробити правильний вибір.


При індивідуальному виготовленні дверей, які пропонує наша фірма, ми зможемо врахувати всі ваші побажання та умови експлуатації, так що ви будете 100% задоволені результатом. Підписуйтесь на нас в Інстаграм та Facebook!