Меню

Без інтелектуального запірного механізму марні навіть товсті броньованні двері. За статистикою 90% квартирних крадіжок проходять шляхом взлому замка. В приватних будинках  внаслідок морозів і опадів секрет псується за пару років, тому до питання вибору замка і циліндричного механізму варто підходити серйозно.

У більшості встановлених квартирних дверей циліндричний механізм приділено мало уваги, тому там стоять недорогі механізми. Такі циліндричні механізми не можуть дати надійний захист і відкриваються нехитрим воровським інструментом.


Переваги замкових секретів Mul-T-Lock


Переваги замків підвищеної секретності:

  • Виготовлені за міжнародними стандартами.
  • Антивандальний захист, стійкість до силової дії.
  • Переносять екстримальні температури.
  • Не потребують змащування внутрішніх елементів замка.
  • Ключ не підверджений зносу.
  • Функція перекодування секрету.
  • Не видають звуків, скрипов.

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПРИНЦИП РАБОТИ


Циліндровий механізм — головний захисний елемент замка. Він складається з кількох рухомих деталей, розташованих одна в іншій. Конструкція циліндра підтримує понад 3 мільйони секретних комбінацій.
Щоб уникнути висвердлювання замка, використовуйте броненакладки. Циліндровий замок стійкий до дії кислоти, тому що пружини виготовлені з бериллієвої бронзи. Піни замка і ключ роблять із сплаву срібла і нікеля — він дає міцність і плавний хід.


Ключ призводить до дії кодової пластинки сталевої шестерні. Далі зубець чіпляє верхній штифт, він припіднімається і соскальзывается. У разі коли зубці не відповідають відверстію пластини ? замок відразу блокується і не дає зломати двері.


Моделі «Фаворит» і «Авангард-М» від Professional-M за бажанням клієнта можуть оснащатися замковими секретами Mul-T-Lock. Abus, Mottura Інженер з 20-річним стажем допоможе вам вибрати замок, який безперебійно прослужить протягом десятків років.