Меню

Прихований замок - це врізний замок, який не має звичної замкової свердловини та ключа. За типом автомобільного, цей замок є радіокерованим. Замки-невидимки практичні та зручні, мають кілька режимів роботи та можуть керуватися зі смартфона. Що ж собою являє цей пристрій?

З чого складається замок-невидимка


  • Механіка - складається з електромотора та засувки. У закритому стані засувку неможливо зрушити тільки якщо не дати спеціальний сигнал мотору.


  • Блок керування - мікрокомп'ютер, що програмується на різні режими замку. Крім замикання/відмикання дозволяє записувати новий ключ, блокувати замок за допомогою СМС. Замком можна керувати за допомогою програми, встановленої на смартфон. Систему можна налаштувати таким чином, що на гаджет надходитиме повідомлення про те, хто і коли зайшов або вийшов з дому.
Прихований замок має потужний металевий ригель завтовшки 16 мм. Без професійного обладнання його неможливо зламати. Ригелі окремих моделей витримують навантаження до 5 тонн.


Переваги прихованих замків


  1. Пожежна безпека - сталеві двері легко відчиняються зсередини звичним способом.

  2. Механічна злостійкість - стандартними засобами злому такий замок розкрити неможливо.

  3. Електронна злостійкість — мікрокомп'ютер не використовує Wi-Fi і GSM, тому не схильний до віддаленого злому через інтернет і не боїться вірусних атак. Електроніку неможливо перепрограмувати.

  4. Привабливий зовнішній вигляд – такий замок має майже непомітний вигляд.


Різновиди замків-невидимок


  • Для дому – доступні за ціною, надійні та прості у користуванні. Від інших моделей відрізняються тим, що закриваються вручну.

  • Для офісу — працюють за принципом електромагніту і не потребують механічного закривання/відчинення. Сумісні з домофоном та сигналізацією.

  • Універсальні – просунуті моделі, зламати які неможливо.


Замовляйте вхідні двері зі схованими замками в Professional-M. Так ви зробите своє життя ще комфортнішим, а свій будинок безпечнішим. Більш детальну інформацію про замки-невидимки ви можете дізнатись у нашого менеджера, зателефонувавши за номером 067-900-40-56 або написавши на пошту profmdoors@ukr.net.