Меню

Розсувні решітки зарекомендували себе у захисті приватних будинків, квартир, котеджів, офісів та торгових точок. Особливості конструкції та високоміцна холоднокатана сталь зводять до мінімуму ймовірність злому. Система у закритому стані дозволяє бачити приміщення зовні. Вона акуратно складається, займаючи 20% отвору вікна чи двері.


ПРИНЦИП ДІЇ

Розсувні грати виготовляються під габарити конкретного отвору. Розкривається вона за принципом «гармошки». Залежно від конкретної моделі, застосовуються верхні та нижні напрямні на роликах. Їхнє завдання — забезпечити легкість руху стулок. Закриваються грати врізним замком.


Розсувні ґрати: надійність та безпека вашого будинку

КОМПОНЕНТИ


 • Пантографи (або "гармошка").

 • Верхні, нижні напрямні на роликах.

 • Металопрофілі.

 • Одноточкові (багатточкові) замки врізного типу.


ПЕРЕВАГИ


 1. Надійність - відсутність пластикових та алюмінієвих вузлів, застосовується 100% високоміцна сталь.
 2. Зломостійкість — конструкція має люфт, що ускладнює злом. Захист встановлюється зсередини приміщення: зловмиснику спочатку потрібно відчинити двері або вікно, а це неможливо зробити, коли грати закриті
 3. Практичність - у складеному стані грати компактні. Весь процес відкривання/закриття займає кілька секунд. Завдяки поворотному механізму складені стулки повертаються на 180 °.
 4. Привабливість – у закритому ґрати виглядає витончено; вона фарбується в будь-який колір із RAL каталогу порошкових фарб.

  Розсувні ґрати давно відомі у Заходних, і в Україні останнім часом вони додають міцності багатьом будинкам та крамницям. При порівнянні з іншими системами захисту, такі системи мають набагато більшу практичність і рівень безпеки. Подбайте про своє майно вже зараз!

  Не секрет, що надійність на злом і термін служби зсувних жалюзей або розсувних ґрат, які виготовлені зі сталі, набагато вища, ніж у ролет, виготовлених із алюмінію. Тому при виборі тієї чи іншої системи безпеки потрібно розглядати не лише параметри їхньої первісної вартості, а й подальшу експлуатацію, витрати на ремонт, а буває і повністю на їхню заміну. А це трапляється часто, коли внаслідок проникнення ролети повністю втрачають працездатність. Компанія Professional-M дотримується комплексного підходу до безпеки. Ми маємо великий досвід у виборі та виготовленні тієї чи іншої захисної системи. Наш багаторічний досвід роботи, а також сучасне високопродуктивне обладнання втілять ваш проект в реальність. Пропонуємо скористатися нашими послугами та досвідом. 

  З повагою наш дружній колектив Professional-M.