Меню

У цьому розділі нашого сайту Professional-M ви зможете купити козирки та навіси за доступною ціною, з доставкою та встановленням! Представлено портфоліо наших робіт, з якого ви можете переконатися в якості та відмінному дизайні виробів. 

Замовити козирки у Харкові від нашої компанії ви зможете з таких матеріалів: 

 • полікарбонату; 

 • профільованого листа; 

 • з оцинкованим покриттям; 

 • з покриттям ондуліном. 

  Приймаючи кожне замовлення, наші співробітники детально оглядають будинок, на якому планується встановлення. Таким чином, наші фахівці зможуть запропонувати вам найкращі дизайнерські рішення, які гармонійно доповнять та прикрасять будівлю. Враховуючи матеріал, з якого зроблено фасад будівлі, ми порадимо вам вибрати певний матеріал для виготовлення. 

  Конструкція козирків над дверима складається із сталевого каркасу. Як правило, це профільна труба прямокутного чи квадратного перерізу. Якщо габарити навісу занадто великі, необхідно каркас робити з ферм тих же профілів. Такий підхід дозволяє збільшити жорсткість та зменшити масу конструкції. Усі елементи обов'язково покриваються антикорозійними фарбами. Кріплення покрівельного матеріалу – завершальний етап. 

  Козирки, ціна яких залежатиме від багатьох факторів, необхідно вибирати за такими параметрами

  1. світлопроникність; 

  2. рівень шуму при попаданні опадів; 

  3. потреба ходити по покрівлі; 

  4. наявність дизайнерського кування; 

  5. матеріали виготовлення.

  Автонавіси
  На нашому сайті ви також зможете купити навіси у Харкові для автомобіля. Гармонійне поєднання полікарбонату та металоконструкцій дозволить захистити автомобіль від опадів, можливих механічних пошкоджень та ін. Акуратний дизайн ніяк не зіпсує вашу обстановку у дворі, а, навпаки, доповнить її.
  Ми працюємо тільки з надійними постачальниками та можемо доручитися за якость наших виробів. Завжди йдемо на зустріч замовнику та допомагаємо визначитися з найбільш підходящими варіантами конструкцій. Обов'язково звертайтесь до нас, зателефонуй за вказаними на сайті номерами або написавши на електронну пошту. Можете прямо зараз зателефонувати за тел у Харкові 067-900-40-56, 093-124-0008,  щоб отримати консультацію та викликати майстра на обмір.