Меню

Ви, напевно, погодитеся з приказкою «Мій дім – моя фортеця». Так, ми зміцнюємо наше житло від несанкціонованого доступу, оскільки турбуємося про збереження майна. Безпеку житла в Києві можуть забезпечити сигналізація, сталеві двері, а також розсувні ґрати на вікна та двері, які пропонує компанія Professional-M. Ознайомтеся з нашою пропозицією!


Переваги розсувних грат


1. КомфортМеталеві розсувні грати мають вагому перевагу перед стаціонарними - у розкритому стані вони абсолютно не помітні. Будучи вдома, вам не доведеться ловити промені світла через потужні сталеві конструкції. При цьому у відпустці ви повністю впевнені в надійному захисті вашого будинку.


2. Простота експлуатації. Стаціонарні грати є дуже міцними конструкціями, які вкрай складно зламати або відкрити. Але це властивість може виявитися критичним при настанні екстреної ситуації. Наприклад, під час пожежі покинути приміщення через вікно з ґратами не вийде. І навпаки, розсувні ґрати повністю відповідають найсуворішим нормам пожежної безпеки. Ви їх зможете легко і просто відкрити та використовувати як евакуаційний вихід.


3. Безпека. Злодії-домушники насамперед звертають увагу на положення ролет та вікон: відкриті вони або закриті. Але по розсувних ґратах досить складно зрозуміти, чи відсутні власники, адже більшу частину часу вони перебувають у закритому стані.
Розсувні грати – надійний захист вашого будинку


Конструкція розсувних металевих ґрат


Вертикальні сталеві профілі виробу кріпляться між собою за допомогою пантографа – спеціального розсувного шарнірного паралелограма. Грати можуть бути з однією або двома напрямними і можуть комплектуватися підвісом з підшипником, завдяки якому вони будуть плавніше працювати. За положенням підшипника, розсувні решітки бувають з верхнім підвісом і нижнім підвісом. Останній використовується у більш бюджетних варіантах розсувної решітки. Вертикальні сталеві профілі розсувної решітки, в залежності від потреб замовника, можуть мати різний переріз, але чим більша висота отвору, тим більший переріз вертикальних стоячих профілів варто застосовувати. Фіксація виробу у закритому стані відбувається за допомогою спеціальних замкових механізмів.


Розсувні грати від «Професіонал-М» відкриваються на кут 180°, при цьому повністю звільняючи зайнятий простір. Деталі із пластмаси або легкосплавних матеріалів відсутні, що робить конструкцію особливо міцною. Будьте впевнені, ми робимо на совість.


Фірма "Проф-М" працює по всій Україні. Нами реалізовано немало проектів і ми готові надавати вам дійсно зручний та надійний захист. Звертайтесь до наших консультантів за одним із номерів телефону: +380931240008, +380679004056. Зробіть це прямо зараз!