Меню

Установка дверей

Для забезпечення безпеки своєї нерухомості майстри рекомендують встановити сигналізацію, відеоспостереження, решітки. Перше, про що потрібно подбати - це встановити надійні вхідні двері. Крім того, що самі двері повинні бути якісними, її ще треба правильно встановити і закріпити. Неправильний монтаж вхідних дверей зводить нанівець всі позитивні властивості самих дверей – не допоможе ні дорогий замок, ні якісні петлі, ні зовнішній товстий лист.


Саму роботу можна поділити на 5 основних етапів:


1. Підготовка отвору до встановлення: демонтаж старих дверей, доведення розмірів отвору у разі потреби. Щоб зняти двері, потрібно якомога ширше відчинити, поставити під нижній торець гарний упор і підняти дверне полотно - воно повинно легко зіскочити з петель. Двері з нероз'ємними петлями демонтуються теж дуже просто - достатньо викрутити шурупи. Якщо дерев'яна коробка, вона демонтується дуже легко - потрібно викрутити всі кріплення. Якщо ж вона просто стоїть у отворі, її можна розпиляти та відірвати від стіни ломом.

2. Виставлення та кріплення дверного короба. Виконується через отвори у профілі дверної коробки або металевими пластинами. Вирівнювання коробки проводиться за допомогою рівня або схилу. Якщо все зроблено правильно, стіна і двері створюють єдину конструкцію, що не руйнується.

3. Навішування дверей, регулювання притвору, перевірка роботи всіх механізмів. Природні зазори, що утворюються між дверною коробкою та стіною, задуваються монтажною піною. Монтажна піна добре витримує дрібні вібрації, які неминуче будуть при відкриванні та закриванні дверей. Крім того, монтажна піна герметизує щілини, перешкоджаючи проникненню протягів у приміщення.

4. Якщо товщина металевого короба менша за товщину стіни, на яку встановлюються двері, і додаткову тепло-шумоізоляцію, можна порадити встановлення фальшкороба з МДФ або натурального дерева. Фальшкороб має той же колір, що і внутрішнє оздоблення дверей.

5. Коли все готово, дрібні зазори можна оштукатурити. Вони можуть бути, якщо сама стіна стоїть не за рівнем.


У Харкові багато компаній, які займаються встановленням сталевих вхідних дверей, тому вибрати ту з них, яка б зробила це найбільш якісно, складно. Найкращий варіант за співвідношенням ціни/якості - це фірма, яка займається виготовленням дверей. Вона запропонує клієнту ексклюзивну продукцію, виготовлену за індивідуальним проектом. Відсутність посередників впливає на ціну — коштують такі двері набагато дешевше.


Особливості правильної установки:


1. Встановлені двері повинні легко відчинятися і зачинятися.

2. Лиштва має щільно прилягати до стіни.

3. Усі замки та ручка повинні працювати плавно, без підклинювання. Дозволяється невелике зусилля при зачиненні дверей – так ущільнювачі працюватимуть максимально ефективно.

4. Короб має бути ретельно запінений по всьому периметру.


Роботи зі встановлення краще доручити тим, хто в цьому справді розуміється. Компанія Professional-M знаходиться на ринку вже 15 років. За цей час ми набули безцінного досвіду в установці як вхідних, так і міжкімнатних дверейВдаючись до допомоги професіоналів ви заощаджуєте ваші кошти, час та нерви.