Меню

Чим броньовані двері відрізняються від сталевих?

У прагненні захистити своє майно люди винайшли багато технічних засобів. Першим та невід'ємним аспектом, який визначає ступінь захищеності приміщення, є гарні двері. У наш побут міцно увійшов вираз «броньовані двері». Але чи всі вхідні сталеві двері є броньованими? Про це далі й йтиметься.


Чи дійсно броньована?


У Києві виготовляється велика кількість найрізноманітніших вхідних металевих дверей. Як правило, хороші двері є каркасом, на який приварюють лист низьковуглецевої конструкційної сталі. Товщина цього листа зазвичай коливається близько 1,5-2 мм. Варто зазначити, що справжні броньовані двері мають 13 класів безпеки. Найнижчі - перший і другий - мають товщину листа 2 мм і виготовляються із спеціальних броньованих сталей. Однак поняття броньовані двері міцно увійшло в ужиток, тому під броньованими дверима тут маються на увазі сталеві двері підвищеної міцності, з товщиною сталі не менше 2 мм. Такі двері, за досить прийнятною ціною, мають хороші захисні властивості, як для звичайного споживача.


Останнім часом, при зростанні цін на метал, оздоблювальні матеріали, комплектуючих замків на ринку з'явилися сталеві двері з товщиною металу від 0,5 до 1,2 мм. Причому з першого погляду, нефахівець не зможе відрізнити хороші сталеві (броньовані) двері, від дешевої підробки. Але відрізнити хороші двері все ж таки можна:


1. Гарні двері не можуть коштувати дешево.

2. Бажано, щоб у магазині, де ви купуєте двері, вона була встановлена. Це дозволить вам перевірити як вона відкривається та закривається.

3. На стенді можна побачити важливі моменти, які називаються інерційною масою. Відкриваючи та закриваючи двері можна відчути, чи має масу дверне полотно. Можливо воно просто «дуте», і всередині немає достатньої товщини металу.


Компанія Professional-M вже понад 15 років виготовляє та встановлює вхідні двері. У виробництві ми застосовуємо тільки якісну фурнітуру та комплектуючі. На відміну від більшості фірм, у нас ви можете замовити двері такого розміру, що підійде саме вам. Зв'язатися з нами можна, скориставшись одним із номерів, розташованих на нашому сайті.